Úvodní strana » Reference
 • Pan Krejčí - Karlovy Vary

  Pan Krejčí - Karlovy Vary

  Dobrý večer, pane Falc, Dílo se opravdu povedlo, děti jsou nadšený…….. Chlubit se budeme, je čím

 • Paní Lancová

  Paní Lancová

  Dobrý den, děkuji za fotky, ty stropy jsou prostě nádherné a určitě se pochlubím a doporučím Vás dalším. Děti by měly přijet zítra . I já jsem zvědavá, co na to řeknou

 • Pan Derencsenyi - Slovensko

  Pan Derencsenyi - Slovensko

  Dobry den. Chcem vam len podakovat za super odvedenu pracu. Uz vasu firmu spominam kam sa pohnem a robim len a len pozitivnu reklamu. Skutocne je to super vecer ked je tma. Perfekt. Dakujem Derencsenyi.

 • Pan Hlocký - Rýmařov

  Pan Hlocký - Rýmařov

  Mnohokrát děkuji za profesionální a velmi vstřícný přístup. Realizace proběhla nad očekávání, rychle a kvalitně. Perfektní domluva. Pro mě je pan Martin Falc skutečný umělec. Pouhé dvě věty z mé strany k realizaci stropu mu stačili k vytvoření překrásné, reálné noční oblohy. Hodně štěstí a pracovních úspěchů vám od srdce přeje Martin Hlocký.

 • Paní Vébrová - Pardubice

  Paní Vébrová - Pardubice

  Dobrý den, manžel přijel unavený a tak s ním nebyla moc řeč. Ale druhý den mi už povídal- pojd' už spát pod hvězdičky. Takže spokojenost, svým způsobem luxus. Svítí i bez lampy. Hezký den. M

 • Pan Soukup - Králův Dvůr

  Pan Soukup - Králův Dvůr

  Dobrý den, tak dnes jsem si vyzkoušel jaké je to spát pod širým nebem v teple, když je venku -4C° a je to opravdu paráda v noci jsem se budil jestli to stále svíti a dokonce ještě nad ránem to trochu svítilo. Skvělá práce jsem opravdu spokojený a věřím, že ten náš chlapák bude nadšen. Doslova chválím kudy chodím. Mějte se krásně a nechť se dílo daří. S pozdravem

 • Pan Matoušek - Zlín

  Pan Matoušek - Zlín

  Hodnocení píšu cca jeden a půl měsíce od realizace, přesto jsem se vlastně ještě pořád z výsledku nevzpamatoval. Strop stále vzbuzuje úžas a máme z něj obrovskou radost. Pan Falc je skutečný profesionál, při čemž tento výraz u mě získal ještě mnohem větší rozměr. Komunikace, dohodnuté termíny, kvalita - vše na jedničku s hvězdičkou a desetkrát podtrženou. Mockrát děkuji.

 • Slečna Ingrid - Bratislava

  Slečna Ingrid - Bratislava

  Chcela by som sa este raz podakovat za profesionalny pristup pana Falca a nadherne denne nebo, ktore sa v noci premeni na realisticku nocnu oblohu s galaxiou. Uz sa tesim na dalsiu spolupracu.

 • Paní Vymetálková - Brno

  Paní Vymetálková - Brno

  Dobrý den Martine, ráda bych Vám poděkovala za včerejší úžasný hvězdný strop, jste moc šikovný, vypadá to nádherně.

 • Paní Hanáková - Střední Čechy

  Paní Hanáková - Střední Čechy

  Dobrý večer pane Falci, ráda bych Vám chtěla poděkovat za super hvězdný strop, který jste nám namaloval. Nejenom náš syn je nadšený.Všem doporučujeme, jsme opravdu moc rádi, že jsme se pro hvězdný strop rozhodli.

Hvezdnestropy.cz @ 2023 - Všechna práva vyhrazena - Martin Falc

grafiku zpracoval: Ondřej Pohorský