Úvodní strana » Informace

Informace

Co pro vás mohu namalovat?

  • realistickou noční oblohu
  • souhvězdí (znamení zvěrokruhu)
  • padající hvězdy
  • Měsíc či zatmění Slunce
  • POZOR na závěr to nejlepší! Namaluji vám realistickou letní oblohu plnou mraků! Nečekejte žádné nadýchané bochánky typu raz, dva, tři, ale pořádné rozfoukané letní nebe plné ptáků, leteckých koridorů, denních měsíců a nyní pozor!!! To vše se s příchodem tmy promění v realistickou noční oblohu, nebo galaxii s planetami

Co pro vás nenamaluji?

Nemějte mi za zlé, když se nedomluvíme na: krtečkovi, stromech, jednorožcích, myšákovi Mickey, Hello Kitty apod.

Kde to pro vás mohu namalovat?

Dětské pokoje, ložnice dospělých, hotely a penziony.

Máte zájem o realizaci hvězdného stropu?

Zde jsou čtyři kroky, které vše urychlí

Vyberte si variantu

Pokud chcete poradit, nebo si nejste jistí, co by se k vašim dětem hodilo, zavolejte mi klidně i o víkendu a rád se vám budu věnovat

Změřte si dekorovanou plochu*

Změřte plochu v metrech čtverečních. Např. šířka x výška.

Spočítejte si cenu

Spočítejte si cenu na naší kalkulačce přesně dle dané varianty.

Udělejte poptávku

Udělejte prosím poptávku, nebo rovnou zavolejte.

* Malý tip. Je lepší si metry čtvereční změřit přesně, nežli je odhadovat! Budete mile překvapeni, že hvězdný strop neměří 28m², ale jen 12m² a vy si ho můžete dovolit. Máte opravdu tak velký pokoj nebo ložnici a finančně by to bylo likvidační? Zavolejte, v klidu vše domluvíme i pro vás.

Časté dotazy

Mají Hvězdné stropy něco společného s plastovými hvězdičkami, nálepkami, nebo tapetou?

Hvězdné Stropy nemají s plastovými hvězdičkami - ani s ničím, co je nalepené, nebo promítané - nic společného. Hvězdné stropy jsou 100% ruční malba na váš strop či zeď.

Jakou má hvězdný strop životnost, a jak dlouho svítí?

Hvězdný strop vydrží příjemně svítit několik hodin. Jeho svit postupně slábne. Nezáří a neruší při spánku. Má neomezenou životnost, tedy dokud jej nepřemalujete. Velmi rádi vám poradíme, jak o váš nový hvězdný strop pečovat, aby vám vydržel léta!

Musí být pokoj pro realizaci hvězdného stropu prázdný? Musím vše vystěhovat a vše přikrýt?

Před realizací nemusíte dělat absolutně nic. Žádné stěhování ani přikrývání není potřeba. Naše práce je ruční delikátní malba, která nestříká a nekape.

Jsou barvy bezpečné?

Naše barvy jsou 100 % ekologické a zdraví neškodné, neobsahují fosfor ani toxické látky. Jsou to vodou ředitelné barvy s přidáním přírodního pigmentu, který se míchá pro každého zákazníka na míru a tak docílíme požadované intenzity svitu.

Na jaké podkladové materiály lze hvězdné stropy malovat?

Hvězdné stropy lze malovat na: sádrokarton, klasickou výmalbu, dřevěné i polystyrénové podhledy, beton, palubky.

Lze malovat Hvězdné stropy i na šikminy?

Pokud máte doma šikminu tak věřte, že je to jedna z nejhezčích ploch, které v noci září. Nebojte se šikmin!

Jak dlouho trvá realizace hvězdného stropu?

Realizace se odvíjí od varianty, kterou společně vybereme. Rovněž záleží na náročnosti motivů, které se budou na vybranou plochu malovat. Většina hvězdných stropů okolo 5 hodin. Složitější okolo 7 hodin.

Jak se hvězdné stropy nabíjí? Velice častá otázka týkající se nabití a UV světla!

Hvězdné stropy se nabíjí denním a slunečním světlem. Stačí tedy nechat přes den vytáhlé žaluzie tak, aby mohlo světlo malbu přes den nabíjet. Nátěr se nabíjí dostatečně i v případě méně slunečných dní. Za špatného počasí, například během zimního období s větším počtem srážek, nebo v případě tmavší místnosti či opomenutí vytažení žaluzií, se dát nabít stávajícím osvětlením (lustr, LED zářivka) nebo přichází na řadu naše UV lampa, která během chvilky spolehlivě nabije váš strop stejně dobře jako sluníčko. UV Lampu nabízíme VŽDY při předávání celkového díla. UV Lampa má veškeré ATESTY bezpečného užívání a je zcela bezpečná i pro vaše děti. Vše vám předvedeme a dopodrobna vysvětlíme během předávání.

Jak vypočítám kolik má místnost metrů čtverečních?

Výpočet se udělá tak, že se vynásobí šířka x délka místnosti. Například: ŠÍŘKA 3,25 X DÉLKA 4,90 = 15,9 m². To se poté vynásobí cenou vámi požadované varianty.

Hvezdnestropy.cz @ 2018 - Všechna práva vyhrazena - Martin Falc

grafiku zpracoval: Ondřej Pohorský