Úvodní strana » Reference
 • Paní Hauptová - České Budějovice

  Paní Hauptová - České Budějovice

  Pěkný hvězdný večer Martine, ještě jednou MOC díky za nádherný strop!!

 • Pan Čonka - Karlovy Vary

  Pan Čonka - Karlovy Vary

  Chtěl bych velice poděkovat panu Falcovi za jeho úžasnou práci je to profesionální práce a výsledek nás doslova šokoval. Něco nádherného připadá nám že nemáme strop ale že se díváme na opravdovou noční oblohu. Nikdy jsme neviděli něco tak krásného. Vřele doporučuji každému ještě jednou moc děkujeme.

 • Paní Koukalová - Jeseníky

  Paní Koukalová - Jeseníky

  S realizací jsme velice spokojeni, dohodnutý termín a čas byly dodrženy, přestože to proběhlo na opačném konci republiky. Jednání pana Falce je velice příjemné a jasné, snaží se vše jednoduše vysvětlit, a tak nastavit správná očekávání. Dalším zákazníkům bych doporučila si projít do detailu webové stánky, najdou tam určitě zajímavou inspiraci a je dobré si vše předem promyslet. Zajisté zde platí, že méně je někdy více - ačkoli jsem v první chvíli chtěla ještě něco dokreslit, nakonec jsem ráda, že jsem zůstala u prvního návrhu pana Falce. Opravdu vám nemusí svítit jak se říká celý strop, aby to bylo krásné.

 • Pan Babiak - N.Dědinka - Slovensko

  Pan Babiak - N.Dědinka - Slovensko

  Nasiel som pana Falca nahodou, a nelutujem. Dali sme si urobit pre syna cez den modru oblohu s vtakmi a v noci realisticku nocnu oblohu. Proste......super!!! Odporucam kazdemu. Tiez jednanie, informacie, dochvilnost, mozem povedat ze je len malo takychto remeselnikov, hlavne tu na Slovensku. Cest vynimkam! Vdaka pan Falc!

 • Paní Němcová - Brno

  Paní Němcová - Brno

  Dobrý den, dnes som poprvé spala pod stropem zo synom a som uplne užasnutá. Ked som bola malá spavala som na terase pod holým nebom, ale toto je naprosto úžasné mam pocit ako keby som spala pod otvoreným nebom. Fakt obdivujem vašu perfeknú prácu. Ďakujeme velmi pekne za krasny strop a úžasnú spoluprácu. Vrelo odporúčam dalej:-)

 • Paní Labuťová - Kladno

  Paní Labuťová - Kladno

  V takto krásný hvězdný strop se dnes proměnil pokojíček našeho syna. Moc děkujeme za krásnou realizaci. PS: v reálu je to ješte krásnější, diky

 • Paní Císařová - Bystřice nad Pernštejnem

  Paní Císařová - Bystřice nad Pernštejnem

  včerejší realizace hvězdného stropu :-) nádhera, ve skutečnosti je to daleko krásnější než na fotce, hvězdy nádherně září :-D výborná spolupráce s panem Falcem, mohu jen doporučit :-) Ještě jednou moc děkujeme, umíte dělat radost nejen dětem :-D

 • Realizace - Kladno

  Realizace - Kladno

  Děkujeme za první krásné sny pod novým stropem a za vlídné zacházení a splnění přání holčiček, co tam chtějí mít. Jsem výtvarník a umím ocenit ruční poctivou práci - jediné, co mě mrzí je, že na fotkách to nevypadá zdaleka tak hezky jako v reálu a to se dá říct málokdy. Žádná fotka ani na webu neukazuje zdaleka tu krásu, co nám nyní svítí nad postýlkami!

 • Paní Knižková - Jirkov

  Paní Knižková - Jirkov

  Naprostá spokojenost, děkujeme, že jsme vás mohli poznat a nechat si obohatit vaší prací nejen strop. Cvrček je nadšený, do pokojíčku vždy natěšený, což je super. Přejeme vše dobré a budeme se těšit snad i na následnou spolupráci. Tomáš=Terka=Radánek

 • Paní Šejcová - Praha 4

  Paní Šejcová - Praha 4

  Velmi mi vyhovovalo, že byl dodržen termín a čas realizace, takže to nenabouralo mé další povinnosti ten den. Komunikace s panem Falcem byla na velmi profesionální úrovni, bylo mi vše vysvětleno a řádně předvedeno. Pan Falc po sobě uklidil, neměla jsem s tím jedinou práci. Opravdu vřele doporučuji firmu hvezdne-stropy.cz a ráda budu doporučovat dále. Naše děti byly velmi mile překvapeny a stihly pozvat ještě tentýž večer kamarády na ukázku :-))