Úvodní strana » Časté dotazy

Časté dotazy

Časté dotazy

Mají Hvězdné stropy něco společného s plastovými hvězdičkami, nálepkami, nebo tapetou?

Hvězdné Stropy nemají s plastovými hvězdičkami - ani s ničím, co je nalepené, nebo promítané - nic společného. Hvězdné stropy jsou 100% ruční malba na váš strop či zeď.

Jak hvězdný strop svítí a jakou má životnost?

Hvězdný strop bezprostředně po zhasnutí, či setmění svítí příjemným a nerušivým svitem a jeho svit postupně slábne až se vysvítí úplně. Vy jste však páni nabíjení a kdykoliv si jej můžete dobít rozsvícením v místnosti, nebo UV světlem, které vám bude se zakázkou na místě nabídnuto. Účel je, aby vaše dítko klidně usínalo a nebálo se tmy a zároveň, aby jej nic nerušilo při usínání jak je tomu například u různých projektorů.
Hvězdný strop má neomezenou životnost, tedy do doby, než jej jednou přetřete.

Musí být pokoj pro realizaci hvězdného stropu prázdný? Musím vše vystěhovat a vše přikrýt?

Před realizací nemusíte dělat absolutně nic. Žádné stěhování ani přikrývání není potřeba. Naše práce je ruční delikátní malba, která nestříká a nekape.

Jsou barvy bezpečné?

Naše barvy jsou 100 % ekologické a zdraví neškodné, neobsahují fosfor ani toxické látky. Jsou to vodou ředitelné barvy s přidáním přírodního pigmentu, který se míchá pro každého zákazníka na míru a tak docílíme požadované intenzity svitu.

Na jaké podkladové materiály lze hvězdné stropy malovat?

Hvězdné stropy lze malovat na: sádrokarton, klasickou výmalbu, dřevěné i polystyrénové podhledy, beton, palubky.

Lze malovat Hvězdné stropy i na šikminy?

Pokud máte doma šikminu tak věřte, že je to jedna z nejhezčích ploch, které v noci září. Nebojte se šikmin!

Jak dlouho trvá realizace hvězdného stropu?

Realizace se odvíjí od varianty, kterou společně vybereme. Rovněž záleží na náročnosti motivů, které se budou na vybranou plochu malovat. Většina hvězdných stropů okolo 5 hodin. Složitější okolo 7 hodin.

Jak se hvězdné stropy nabíjí? Velice častá otázka týkající se nabití a UV světla!

Hvězdné stropy se nabíjí denním a slunečním světlem. Stačí tedy nechat přes den vytáhlé žaluzie tak, aby mohlo světlo malbu přes den nabíjet. Nátěr se nabíjí dostatečně i v případě méně slunečných dní. Za špatného počasí, například během zimního období s větším počtem srážek, nebo v případě tmavší místnosti či opomenutí vytažení žaluzií, se dát nabít stávajícím osvětlením (lustr, LED zářivka) nebo přichází na řadu naše UV lampa, která během chvilky spolehlivě nabije váš strop stejně dobře jako sluníčko. UV Lampu nabízíme VŽDY při předávání celkového díla. UV Lampa má veškeré ATESTY bezpečného užívání a je zcela bezpečná i pro vaše děti. Vše vám předvedeme a dopodrobna vysvětlíme během předávání.

Jak vypočítám kolik má místnost metrů čtverečních?

Výpočet se udělá tak, že se vynásobí šířka x délka místnosti. Například: ŠÍŘKA 3,25 X DÉLKA 4,90 = 15,9 m². To se poté vynásobí cenou vámi požadované varianty.